Що входить в аутсорсинг охорони праці?

 • Виконання функцій служби охорони праці або штатного інженера
 • Розробка повного пакету документа з охорони праці та пожежної безпеки, а також актуалізація документації в зв'язку зі змінами нормативних актів
 • Організація і проведення всіх необхідних інструктажів з охорони праці, першої домедичної допомоги, пожежної безпеки та електробезпеки на підприємстві, а також оформлення необхідних журналів
 • Організація і проведення навчання керівників і спеціалістів з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, роботи на висоті і т.д.
 • Організація і проведення медичних оглядів працівників підприємства
 • Розслідування нещасних випадків
 • Допомога в підготовці до візиту інспектора Держпраці і у виконанні виданого припису за результатами перевірки

Бажаєте отримати консультацію? Це безкоштовно! Залиште свій контактний номер телефону. Ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин.

Замовити зворотній дзвінок

Переваги аутсорсингу охорони праці

Гарантії

Виконання робіт з охорони праці на бездоганному професійному рівні згідно взятих зобов'язань за умовами договору

Оптимізація

Досвід наших інженерів дозволяє в найкоротші терміни вирішувати поставлені завдання з мінімальними витратами і максимальною ефективністю

Економія

Витрати на штатного інженера з охорони праці в середньому на 30% вище, ніж вартість послуг аутсорсингу

Консультації

Маючи багат досвід роботи в різних галузях, наші інженери проконсультують замовника з будь-яких питань, що стосуються охорони праці
 

Як перейти на аутсорсинг охорони праці?

message-new
1

Заявка

Надішліть вихідні дані: штатний розклад, вид діяльності, перелік виробничого обладнання (якщо є в наявності), чи проводяться небезпечні види робіт.
search-new
2

Аналіз

Ми вивчаємо всю надану Вами інформацію (штатний розклад, види діяльності, наявність обладнання, небезпечних видів робіт і т.п.) і готуємо комерційну пропозицію.
statistics-new
3

Пропозиція

Після аналізу вихідних даних, ми формуємо комерційну пропозицію з охорони праці, в якій вказуємо перелік послуг і документів, які необхідні для
handshake-new
4

Пропозиція

Укладаємо договір, згідно якого розробляємо повний пакет документів з охорони праці та пожежної безпеки, а також проводимо навчання та інструктажі для ваших співробітників, консультуємо з усіх питань.

Чому нас обирають клієнти

Масштаби

Ми працюємо не тільки в Києві, а й надаємо окремі послуги з охорони праці на території всієї України

Конфіденційність

Згідно умов договору ми несемо відповідальність за дотримання конфіденційної інформації

Професіоналізм

Наш досвід роботи в сфері охорони праці дозволяє знаходити оптимальні рішення для бізнесу

Ціни

Конкурентні ціни та найвигідніші умови співпраці, платіть тільки за те, що необхідно саме вам

Наші контакти

   

  Аутсорсинг в галузі охорони праці і техніки безпеки - це передача функцій інженера з охорони праці або служби охорони праці сторонній компанії. Подібна послуга затребувана компаніями, коли економічно недоцільно створювати власну службу охорони праці. Послугами аутсорсингу можуть скористатися компанії, штат яких не перевищує 50 осіб.

  Багато керівників, як правило, нехтують питаннями охорони праці. Але подібне нехтування закінчується в той момент, коли відбувається нещасний випадок або на підприємство приходить інспектор Держпраці. Щоб уникнути таких неприємних візитів, уберегти своїх працівників від травм, забезпечивши тим самим стабільне функціонування компанії, має сенс оформити договір на аутсорсинг охорони праці.

  Аутсорсингова компанія з охорони праці має багато переваг: професіоналізм працюючих в них фахівців, колосальний досвід роботи в різних галузях, досвід спілкування з працівниками державних інспекцій з питань праці і знання вимог, напрацьована практика і т.д. Супровід по охороні праці зазвичай включає розробку необхідної документації, ведення журналів, проведення інструктажів, здача звітності, організація навчання і багато іншого. Обсяг і вартість послуг аутсорсингу узгоджується на етапі переговорів і фіксується в умовах договору.