Якщо вам потрібно якісно та надійно організувати охорону праці на вашому підприємстві, звертайтесь до нас. Ми готові надати повний спектр послуг, починаючи від аудиту стану охорони праці і закінчуючи аутсорсингом цієї важливої сфери діяльності. Наша команда експертів з консультування з охорони праці завжди готова допомогти вам у вирішенні будь-яких питань. Ми пропонуємо не лише професійне консультування, але й ефективне навчання з охорони праці, щоб ваші працівники були повністю підготовлені до роботи в безпечних умовах. Заощаджуйте час та ресурси, звертаючись до нас із запитом щодо організації охорони праці на вашому підприємстві. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і високу якість наданих послуг. Наші фахівці готові вирішити будь-які завдання, пов'язані з охороною праці, і надати вам комплексну підтримку.

Наші контакти


   

  Працювати з нами просто!

  message
  1

  Напишіть нам

  Опишіть вид діяльності компанії і виконуваних робіт, загальну чисельність працівників, а також перелік посад і професій. Уточніть, яка документація з охорони праці у вас вже є в наявності.

  search
  2

  Аналіз

  Ми аналізуємо вихідні дані, готуємо комерційну пропозицію у вигляді проекту договору з переліком необхідних заходів з охорони праці. Погоджуємо умови і укладаємо договір.

  life-insurance
  3

  Починаємо працювати

  Згідно договору розробляємо повний пакет документів з охорони праці та пожежної безпеки, а також проводимо навчання та інструктажі для ваших співробітників, консультуємо з усіх питань.

  handshake
  4

  Результат

  У підсумку, Ви отримуєте комплексне рішення з охорони праці для Вашого підприємства (пакет документів, аудиторський висновок, посвідчення про проходження навчання з охорони праці і т. д.).