Повний комплект документів з охорони праці для офісу

Охорона праці є обов’язковою для підприємств всіх форм власності де використовується наймана праця незалежно від розміру підприємства та виду діяльності. Це стосується і тих підприємств, де робота ведеться виключно в офісі. Співробітники працюють за комп’ютером, спілкуються з клієнтами по телефону та не виконують небезпечних видів робіт (інших завдань, особливих видів робіт). В таких випадках керівник підприємства зазвичай нехтує питаннями охорони праці. Це зумовлено економією фінансових ресурсів на інженера з охорони праці як штатну одиницю. Але це є порушенням законодавства України.

Щоб виконувати вимоги Закону України «Про охорону праці», у керівника є три варіанти:

Займатися охороною праці самостійно. Для цього потрібно вивчити нормативно-правову базу з питань охорони праці (закони, нормативи, накази і т.п.). Недоліком даного варіанту є те, що керівник витратить багато часу на те, щоб розібратися у тонкощах охорони праці. Крім цього, не маючи досвіду та практики, керівник може упустити важливі речі, що призведе до порушень. Ці порушення можуть бути виявлені під час перевірки контролюючими органами, що призведе до накладання штрафу.

Найняти на роботу інженера з охорони праці. Безумовно, це чудово, коли справи у підприємства йдуть добре і компанія може собі дозволити штатну посаду з посадовим окладом. Але сьогодні важно знайти висококваліфікованого спеціаліста за помірну винагороду. Тому, головний недолік цього варіанту – високе фінансове навантаження на фонд оплати праці підприємства.

Залучити аутсорсингову компанію з охорони праці для виконання функцій інженера з охорони праці, повністю (щомісячний супровід згідно умов договору) або частково (розробка необхідної документації з охорони праці, організація навчання з охорони праці, проведення інструктажу з питань охорони праці та інше).

Для невеликого підприємства зі штатом до 20 чоловік, яке займається виключно офісною діяльністю, оптимальним варіантом є останній.

Аутсорсингова компанія бере на себе зобов’язання згідно з умовами договору і несе відповідальність за якість наданих послуг.
Підприємство економить фінансові ресурси, так як не потрібно приймати в штат інженера з охорони праці, виплачувати йому заробітну платню.
Керівник підприємства може зосередитися на основній діяльності та розвитку бізнесу.

Наша компанія має великий досвід співпраці з представниками малого бізнесу. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми з радістю допоможемо з налагодженням охорони праці на вашому підприємстві. Також, ви можете безкоштовно завантажити перелік необхідних документів з охорони праці для підприємства офісного типу.


Замовте індивідуальну розробку документів з охорони праці