Аудит стану охорони праці
Навіщо проводити аудит охорони праці на підприємстві?
Що перевіряє аудитор?

Документацію
накази, журнали, інструкції, положення, програми, інструктажі, плани щодо профілактики і ліквідації аварійних ситуацій, стихійних лих і т.д.

Виробництво
контроль видачі ЗІЗ; навчання; оцінка безпеки і технічного стану машин, верстатів, транспорту; безпечна експлуатація будівель, споруд, виробничих приміщень, технологічних процесів і т.д.
Що ви отримуєте після перевірки?
Наші послуги з охорони праці
Чому нас обирають клієнти
Масштаби
Конфіденційність
Професіоналізм
Ціни
Аудит охорони праці - це процедура, яка представляє собою комплексну об’єктивну перевірку ступеня відповідності підприємства законодавством та нормативними вимогами з охорони праці та оцінка системи управління охорони праці на підприємстві з метою виявлення порушень і підготовки комплексу заходів для максимальної мінімізації можливих ризиків і штрафних санкцій. Аудит дозволяє виявити порушення вимог охорони праці та пожежної безпеки, помилки і неточності у веденні документації і організації роботи, і запобігти можливим негативним наслідкам цих порушень.
Метою аудиту з охорони праці є незалежний аналіз та обстеження об'єкта аудиту, збирання і об'єктивне оцінювання доказів на відповідність вимогам законодавства України з промислової безпеки і охорони праці.
Оформлення результатів аудиту з охорони праці.Після ретельного вивчення системи управління охороною праці на підприємстві результати аудиту оформлюються у вигляді висновку, який може бути позитивним (у разі відповідності об’єкта аудиту вимогам законодавства з охорони праці) або негативним (у разі невідповідності).
Висновок про проведення аудиту може містити рекомендації щодо заходів, які необхідно вжити для усунення виявлених невідповідностей, недоліків та порушень, рекомендації з оптимізації робіт з охорони праці. Висновок про проведення аудиту є власністю його замовника і підставою для прийняття відповідних рішень.
Програма аудиту охорони праці включає:
- перевірка фактичного стану охорони праці на підприємстві та контроль за дотриманням працівниками вимог з охорони праці
- документація з охорони праці (журнали, інструкції, накази, положення, протоколи і т.д.)
- навчання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки і т.п.
- інструктажі з охорони праці (наявність відповідних журналів, коректність та своєчасність їх заповнення)
- медогляди (при прийомі на роботу, періодичні медичні огляди)
- забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту, спецодягом та спецвзуттям
- плани щодо профілактики і ліквідації аварійних ситуацій, стихійних лих
- безпечна експлуатація будівель, споруд, виробничих приміщень, технологічних процесів і т.д.